1-AHMET TEPE(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
2-AHMET CANER ÖZTÜRK(Şarköy Meslek Yüksekokulu)
3-ALPER ORUÇ(Tıp Fakültesi)
4-ASİYE KUSUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
5-AYBERK KAPLAN(Ziraat Fakültesi)
6-AYŞE CANSEL KARAMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
7-CAN BAYRAKTAR(Spor Bilimleri Fakültesi)
8-CEMRE TOLUN(Ziraat Fakültesi)
9-CEREN DİKMEŞE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
10-CEREN TOLUN(Ziraat Fakültesi)
11-DENİZ BAŞTUĞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)
12-DOĞUKAN SOYKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
13-DUYGU CAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
14-EBRAR DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
15-EBRU ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
16-ELİF BAĞCI(Hukuk Fakültesi)
17-ELİF KAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)
18-ENGİN GÜNDÜ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
19-ERAY TUNÇER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
20-ESMA ŞEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
21-FATİH ADANALI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
22-FATMA GEZER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
23-FERHAT KUŞTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
24-FULYA BAYKAL(Veteriner Fakültesi)
25-GAMZE NUR GÜVENÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
26-HALİL İBRAHİM KORUKCU(İlahiyat Fakültesi)
27-HALİME ÇAKIR(Hukuk Fakültesi)
28-HANER DERYA ÖZMEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
29-HAZAN HİKMET İZCİ(Ziraat Fakültesi)
30-HİLAL ATA(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
31-İBRAHİM HIDIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
32-İLAYDA YILMAZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
33-İLAYDA NUR BUDAKOĞLU(Veteriner Fakültesi)
34-KEMAL VURMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
35-MELİS AKIN(Sağlık Yüksekokulu)
36-MERT BOZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)
37-MERT ALİ ATMACA(Ziraat Fakültesi)
38-MUHAMMED FETHULLAH GÜNEY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
39-MUHAMMED FURKAN AKINCI(Ziraat Fakültesi)
40-MUHAMMED İBRAHİM SEVİŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
41-MUHAMMET ALİ KALAYCI(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)
42-MUSTAFA AKTAŞ(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)
43-MUTTALİP KADİR ÇORLUK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
44-OKAY TURAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
45-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)
46-ÖMER İPEK(İlahiyat Fakültesi)
47-ÖZGÜR YAVUZ(Sağlık Yüksekokulu)
48-PINAR ÇİDEM(Çorlu Meslek Yüksekokulu)
49-RABİA NUR MUTLU(Sağlık Yüksekokulu)
50-SEKFAN DAĞ(Tıp Fakültesi)
51-SELİNA DENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
52-SERCAN KÜÇÜKCANKURTARAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
53-SİNAN KOCAMAN(Ziraat Fakültesi)
54-ŞAHAP TAYAR(Tıp Fakültesi)
55-ŞEYMA NUR VARLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
56-TARIK AKTEPE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
57-TOLGA BURAK TAN(Tıp Fakültesi)
58-UMUT ÇEVİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
59-UMUT BERKCAN İN(Tıp Fakültesi)
60-WAEL DARWİSH(Fen - Edebiyat Fakültesi)
61-YAĞMUR AKKUŞ(Sağlık Yüksekokulu)
62-YAREN BAYAR(Sağlık Yüksekokulu)
63-YELİZ KURT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
64-ZÜBEYDE UZEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)