Üye Listesi

1-AZİZ ATALAY ŞİRELİ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

2-NURULLAH KAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

3-EMRE ORUÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

4-YELİZ PALABIYIK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

5-BURAK ALİKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

6-GAMZE KIZILARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

7-MİKAİL KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

8-RAMAZAN ÇAKIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

9-AYSU PANCA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

10-MELİSA ESENTEPE(Tıp Fakültesi)

11-GAMZE BOZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

12-FATİH EMİRHAN ATASEVEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

13-TUĞÇE KİRŞAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

14-TUGAY EVREN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

15-MUHAMMED ULUEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

16-SELİN DENİZ(Sağlık Yüksekokulu)

17-ŞEYMA ALPASLAN(Sağlık Yüksekokulu)

18-BEYZA NUR DÜNDAR(Sağlık Yüksekokulu)

19-FATİH YALÇIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

20-EBRU KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

21-EŞE NUR SAĞLAM(Sağlık Yüksekokulu)

22-ÖZGE BİRDAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

23-EYLEM ERZİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

24-BURCU BİRDAL(Ziraat Fakültesi)

25-NURCAN ÖZDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

26-SENEM CENGİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

27-ÖZGE İDİGÜK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

28-ASLI UĞUR(Sağlık Yüksekokulu)

29-YAĞMUR SİNEM ŞENER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

30-SELEN AKDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

31-ÖZKAN ATEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

32-MERVE KIZILSU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

33-POLEN VARDAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

34-BİCEM AYDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

35-MİRAÇ MURAT ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

36-ZEYNEP ESRA ALTUNTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

37-NAZIM ERGEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

38-SEÇİL ASLANKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

39-SEVİLAY SÖNMEZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

40-SELÇUK ÖDEMİŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

41-ÜMMÜ GÜLSÜM DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

42-DEMET ÖZER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

43-İLAYDA ERSİZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

44-FURKAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

45-SEFA YILMAZGÜÇ(Ziraat Fakültesi)

46-BUKET BULUT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

47-GÖZDE DİKKAYA(Ziraat Fakültesi)

48-ESMA GÜLLÜCE(Sağlık Yüksekokulu)

49-ÖZNUR AĞIRMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

50-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

51-EDA ARSLANTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

52-TUĞÇE KASAPOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

53-İPEK YÜRÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

54-ÇİĞDEM GİDER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-ÖZLEM YEŞİLYURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

56-CEMRENUR COLO(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

57-EDANUR DEMİR(Ziraat Fakültesi)

58-SAMETHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

59-AFRA SAYAR(Ziraat Fakültesi)

60-HİLAL YANAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

61-RABİA NUR KORKUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

62-ALEYNA KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

63-GÜLCE CEYLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

64-FLORYA BUSE ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

65-YAREN TEZCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

66-ESRA BAŞKAVAK(Sağlık Yüksekokulu)

67-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

68-HANDE BORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

69-CANAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

70-AYŞE ÖZGE ALKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

71-ŞEVVAL ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

72-İSMAİL ŞİRİN(İlahiyat Fakültesi)

73-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

74-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

75-EDA AKAY(Sağlık Yüksekokulu)

76-YAPINCAK PARLAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

77-BETÜL GÜLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

78-İHSAN ÇELEN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

79-NURGÜL KAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

80-AYFER KELEŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

81-HİLAL FİDAN(Sağlık Yüksekokulu)

82-İBRAHİM KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

83-MELİH MUAMMER GÜLŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

84-ONUR İNCİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

85-MEHMET CAN AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

86-BÜŞRA MUMCU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

87-AYLA SERTKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

88-MERVE ÇALIK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

89-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

90-SERAY VESİLE GÜL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

91-TUBA KIZGINDERE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

92-ONUR DEKTAŞ(Ziraat Fakültesi)

93-ESRA ÖZER(Sosyal Bilimler Enstitüsü)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:186