Üye Listesi

1-AZİZ ATALAY ŞİRELİ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

2-NURULLAH KAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

3-EMRE ORUÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

4-YELİZ PALABIYIK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

5-BURAK ALİKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

6-GAMZE KIZILARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

7-MİKAİL KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

8-RAMAZAN ÇAKIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

9-AYSU PANCA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

10-MELİSA ESENTEPE(Tıp Fakültesi)

11-GAMZE BOZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

12-FATİH EMİRHAN ATASEVEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

13-TUGAY EVREN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

14-MUHAMMED ULUEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

15-SELİN DENİZ(Sağlık Yüksekokulu)

16-ŞEYMA ALPASLAN(Sağlık Yüksekokulu)

17-BEYZA NUR DÜNDAR(Sağlık Yüksekokulu)

18-FATİH YALÇIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

19-EBRU KAYA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

20-EŞE NUR SAĞLAM(Sağlık Yüksekokulu)

21-ÖZGE BİRDAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

22-EYLEM ERZİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

23-NURCAN ÖZDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

24-SENEM CENGİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

25-ÖZGE İDİGÜK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

26-YAĞMUR SİNEM ŞENER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

27-SELEN AKDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-ÖZKAN ATEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

29-MERVE KIZILSU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

30-BİCEM AYDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

31-MİRAÇ MURAT ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

32-NAZIM ERGEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

33-SEÇİL ASLANKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

34-SEVİLAY SÖNMEZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

35-SELÇUK ÖDEMİŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

36-ÜMMÜ GÜLSÜM DEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

37-İLAYDA ERSİZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

38-FURKAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

39-SEFA YILMAZGÜÇ(Ziraat Fakültesi)

40-BUKET BULUT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

41-GÖZDE DİKKAYA(Ziraat Fakültesi)

42-KENAN ERCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

43-EDA ARSLANTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

44-TUĞÇE KASAPOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

45-İPEK YÜRÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

46-ÖZLEM YEŞİLYURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

47-CEMRENUR COLO(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

48-EDANUR DEMİR(Ziraat Fakültesi)

49-SAMETHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

50-RABİA NUR KORKUSUZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

51-GÜLCE CEYLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

52-FLORYA BUSE ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

53-YAREN TEZCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

54-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-HANDE BORAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

56-CANAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

57-AYŞE ÖZGE ALKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

58-ŞEVVAL ÖZTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

59-İSMAİL ŞİRİN(İlahiyat Fakültesi)

60-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

61-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

62-EDA AKAY(Sağlık Yüksekokulu)

63-YAPINCAK PARLAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

64-BETÜL GÜLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

65-İHSAN ÇELEN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

66-NURGÜL KAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

67-AYFER KELEŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

68-HİLAL FİDAN(Sağlık Yüksekokulu)

69-İBRAHİM KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

70-MELİH MUAMMER GÜLŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

71-ONUR İNCİ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

72-MEHMET CAN AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

73-BÜŞRA MUMCU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

74-AYLA SERTKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

75-MERVE ÇALIK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

76-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

77-SERAY VESİLE GÜL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

78-TUBA KIZGINDERE(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

79-ONUR DEKTAŞ(Ziraat Fakültesi)

80-ESRA ÖZER(Sosyal Bilimler Enstitüsü)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:193